Про нас

Ласкаво просимо до ресторану справжньої авторської кухні Хінкалі у Кралі. Ми щасливі готувати для вас та радувати смачними ситними стравами. З нашою доставкою ви можете влаштувати теплу сімейну вечерю, діловий обід або організувати святковий стіл та пригостити дорогих гостей.

Щоб зробити ваше життя смачнішим, ми доставляємо замовлення по Позняках, Осокорках та Харківському всього за годину. Гарячі м'ясні страви, хінкалі, які ліпимо своїми руками, хачапурі та закуски, салати та супи – ми приготуємо, запакуємо та привеземо до вашого столу!

Більш ніж просто кухня: страви з історією та любов'ю

Хінкалі у Кралі - ресторан з великим серцем і такою ж великою любов'ю до традиційної кухні. Найкраща похвала для нас – ваше задоволення. Ми дбайливо зібрали краще грузинські рецепти та втілили на нашій кухні.

Якщо хінкалі – то зліплені вручну, якщо м'ясо – то за всіма правилами, а ще краще, якщо до всієї цієї гастрономічної пишноти – пляшка справжнього грузинського вина. Ми привозимо вино від найкращих грузинських виробників, а для аматорів гарячіше – пропонуємо понад 20 видів чачі.

Сети для двох та на компанію

Грузинської кухні не буває багато. Щоб не загубитися в різноманітті, ми пропонуємо мережі страв для двох або для компанії, підбираючи та поєднуючи страви так, щоб виходило і ситно, і смачно. Замовляючи доставку з Хінкалі у Кралі на Драгоманова, ви отримаєте більше ніж просто їжу: крім смаку ми привозимо справжні враження.

Грузинський пікнік та грузинський обід на дві персони, обід на 4-6 персон, набори для справжнього застілля, хінкалі чотирьох видів, шашличний набір для великої компанії – все це ви знайдете у нашому меню та зможете замовити в одне клацання. Усього годину, і найкращі страви грузинської кухні на вашому столі!

Смачно та зручно

Сьогодні не обов'язково йти в ресторан, щоб перетворити вечерю на подію. Для вашої зручності ми пропонуємо доставку та зручні онлайн-замовлення. Вечеря у вас вдома або в офісі теж може бути особливою!

Все, що потрібно для справжнього грузинського обіду чи вечері – вибрати страви з нашого меню та оформити замовлення. Всього 60 хвилин, і ми доставимо смачну їжу до будь-якої точки Поздняків, Осокорків чи Харківського. Чи не відмовляйте собі в задоволенні влаштувати маленьке (або велике) гастрономічне свято. Тим більше, що замовити їжу в Хінкалі у Кралі простіше нікуди!
Контакти
Замовлення приймаються до 21:00. При замовленні на виніс знижка -20%
Адреса
вул. Драгоманова, 17
м. Позняки
Графік роботи
Щоденно
з 12.00 до 22.00